Засідання наукового гуртка кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності

• 9.11.2023

9 листопада 2023 року пройшло завершальне в першому навчальному семестрі засідання студентського наукового гуртка кафедри під керівництвом зав.кафедри, професора Павленко Олени Пантеліївни і за участю асистента Венгер Олени Сергіївни.

Засідання проходило в рамках дисципліни “Фінансовий менеджмент” за участю студентів 4 курсу, які підготували низку актуальних тем:

• Молчанова А., гр. У-20 “Бюджетування та планування фінансів”

• Размустова К., гр. У-20 “Основні види інвестування”

• Хохлова О., гр. ПУА-20 “Важливість бюджетування для досягнення фінансових цілей”

• Богомолюк Д., гр. У-20 “Як уникнути перевищення боргів та покращити свій кредитний рейтинг?”

• Махора А., гр. У-22і “Як керувати своїми кредитами та боргами ефективно?”

За результатами засідання студентського наукового гуртка 5 доповідачів отримали відповідні залікові кредити.