Засідання науквого гуртка, з нагоди Всесвітнього дня науки за мир і розвиток та Всесвітнього Дня Молоді

• 16.11.2023

10 листопада 2023 р. з нагоди Всесвітнього дня науки за мир і розвиток та Всесвітнього Дня Молоді було проведено приурочене цим святам чергове засідання студентського наукового семінару кафедри під керівництвом доцента Крамського С.О.

Здобувачами другого рівня вищої освіти гр. ММО-23, МПУ-23 було висвітлено такі наукові теми:

• Науково-дослідні інноваційні проєкти/теми/конструкторські роботи. Їх класифікація та способи підтримки державою (доповідач Горєлік М.К., гр. ММО-23).

• Криптовалюта як інноваційна валюта: міжнародний та український досвід (доповідач Коваль О.М., гр. МПУ-23).

• Менеджмент волонтерської діяльності: національний та закордонний досвід (доповідач Гнатишняк Б.В., гр. ММО-23).

В ході засідання учасники обговорили представлені презентації і доповіді, особливу увагу привернула тема криптовалют, їх переваг і особливостей використання, ризиків для користувачів та загроз для національних валют; а також тема волентерських рухів і організацій, особливо в умовах складного сьогодення України, бо багато в чому саме волонтерська діяльність допомагає в забезпеченні потреб ЗСУ.

За результатами засідання студентського наукового семінару 3 доповідача отримали залікові кредити (по 0,25 кредиту кожен).