Засідання студентського наукового гуртку кафедри публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності

• 8.11.2023

7 та 8 листопада 2023 року відбулись 2 засідання студентського наукового семінару кафедри під керівництвом зав.кафедри, професора Павленко О.П. та за участі асистента Соколовської В.О. Магістри 1 року навчання гр. ММО-23 та МПУ-23 підготували низку доповідей з презентаціями для обговорення.

В перший день – 7 листопада – здобувачі гр. ММО-23 представили своє бачення з таких тем:

• «Основні інструменти управління особистим часом». Доповідач: Гетманченко С.М.

• «Тайм-менеджмент. Методи управління часовим ресурсом». Доповідач: Гнатишняк Б.В.

• «Зарубіжний досвід етизації державного управління». Доповідач: Горєлік М.К.

Запропоновані теми викликали жваве обговорення учасників, оскільки в сучасному, шалено динамічному, світі питання правильного використання часу постає щоденно перед кожним з нас. Намагались знайти відповідь на питання: чому виникає дефіцит часу? як його подолати? як збалансувати використання часу за концепцією Work-life balance? Також в розрізі теми про етизацію обговорили як наведений досвід країн світу може бути перенесений на українські реалії.

До наступного засідання студентського наукового семінару, яке відбулось 8 листопада, залучилась більша кількість учасників обох груп магістрів, які презентували свої теми:

• Полторак Андрій, гр. ММО-23 «Реалізація та організація діяльності менеджера»

• Горєлік Марія, гр. ММО-23 «Прийоми і методи прийняття рішень»

• Коваль Олександр, гр. МПУ-23 «Екологічна компонента соціальної відповідальності»

• Гетманченко Сергій, гр. ММО-23 «Етикетна культура як візитка компанії та професіонала»

• Гнатишняк Богдан, гр. ММО-23 «Оцінювання ефективності соціальної відповідальності»

Друге засідання також виявилось досить активним, оскільки майже кожен зі здобувачів має професійний досвід, тож висвітлення зазначених тем, в тому числі, відбувалось з практичної точки зору учасників, зокрема, обговорення стосувалось такого:

• Чому керівникам важливо і необхідно делегувати повноваження і які ризики можуть супроводжувати цей процес;

• Які переваги в питаннях управлінської діяльності та в ході прийняття рішень дає пріоритизація завдань, що допомагає керівникові виявляти певний пріоритет;

• Як через соціально відповідальну діяльність компанії можуть допомагати суспільству в подоланні тих чи інших проблем і чому сьогодні особливу увагу у світі привертає екологічна компонента соціальної відповідальності, наскільки активно організації долучаються до запровадження діяльності на засадах корпоративної соціальної відповідальності, які фактори можуть завадити цьому і чому;

• За допомогою яких інструментів організації можуть посилювати етичну складову своєї діяльності, які висуваються етичні вимоги до керівника.

За результатами засідань студентського наукового семінару кожен доповідач отримав відповідну кількість залікових кредитів.