Засідання студентського наукового гуртку на платформі ZOOM в рамках теми «Використання передового управлінського досвіду як запорука успіху розвитку вітчизняних організацій»

• 3.11.2021

3 листопада 2021 р. на Кафедрі публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності відбулось засідання студентського наукового гуртку на платформі ZOOM в рамках теми «Використання передового управлінського досвіду як запорука успіху розвитку вітчизняних організацій», в якому прийняли участь 6 студентів-доповідачів 2 курсу навчання групи У-20 та викладачі кафедри.

Серед тем, які висвітлювали доповідачі:

• Ефективні інструменти тайм-менеджменту (Молчанова А., ст. гр. У-20).
  • Менеджмент талантів в сучасних організаціях (Размустова К., ст. гр. У-20).
  • Креативний менеджмент як прояв сучасного управлінського процесу (Пилипчук Д., ст. гр.У-20).
  • Ключові компетенції менеджера ХХІ сторіччя (Чала В., ст.гр. У-20).
  • Сутність agile-підходу в управлінні (Богомолюк Д., ст.гр. У-20).
  • Роль корпоративної культури в сучасних організаціях (Муха М., ст.гр. У-20).

Під час проведення засідання наукового гуртку присутні ставили питання доповідачам. Особливо викликали інтерес теми пов’язані з тайм-менеджментом, менеджментом талантів та ключовими компетенціями ХХІ ст.

За результатами засідання студентського наукового гуртку 6 студентам-доповідачам 2 курсу нараховано відповідні наукові кредити (по 0,25 кредиту).

Дякуємо всім учасникам та аудиторії за активність та рекомендуємо продовжувати науково-дослідну роботу в обраному напрямку та в подальшому підготувати матеріал для участі у студентській науковій конференції ОДЕКУ навесні 2022 року.

тщту

none