Завершення польового етапу навчальних практик студентів 3 курсу, за спеціальностями “Науки про Землю” та “Екологія”

• 25.08.2021
     21 серпня 2021 року в Гідроекологічному польовому центрі Одеського державного екологічного університету в селі Маяки  на річці Дністер успішно завершився польовий етап навчальних практик студентів 3 курсу, що навчаються за спеціальностями  “Науки про Землю” (гідрологи) та “Екологія” (гідроекологи). За минулі два тиждні зроблено комплекс гідрологічних,  топографо – геодезичних та гідрохімічних вимірів.
Дякуємо всім студентам, викладачам і колективу ГЕПЦ та річці Дністер,  озеру Мертвий Турунчук, Щуче, єрикам  Олександрівський та Фестивальній за незабутні відчуття і приємні спогади про літо,  що минає, а також про набуті практичні знання та вміння, що стануть в нагоді студентам в їх майбутньому навчанні.