Вітаємо з міжнародним Днем студентів

• 17.11.2021

Колектив Гідрометеорологічного інституту вітає  всіх студентів  зі святом!

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 р. Зараз День студента святкується в багатьох країнах світу, і хоча програми святкування цього дня розрізняються, але він дуже популярний у студентської молоді. І студенти нашого університету також не залишилися осторонь від галасливого і довгоочікуваного свята. Напевно, найвеселіші часи в житті людини — це студентські роки. Роки звершень, закоханостей, проривів і розчарувань. Кожен день несе якесь нове, незвичайне, свіже сприйняття. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім — головне, щоб всередині не втратити ту нитку, що пов’язує воєдино студентське братство. Вітаємо всіх студентів — колишніх, теперішніх і майбутніх. І бажаємо провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя!

Нехай Вас завжди супроводжують вдача, успіх, енергія, захоплюючі події та цікаві лекції. Бажаємо, аби ці роки минули легко та безтурботно, аби сесія не доставляла перешкод, а на екзамені завжди до рук потрапляв “щасливий квиток”.