Зустріч викладачів кафедри метеорології та кліматології зі стейкхолдерами в рамках ІІ Всеукраїнського гідрометеорологічного з’їзду

• 19.10.2021

В рамках ІІ Всеукраїнського гідрометеорологічного з’їзду, який проходив з 7 по 9 жовтня 2021 року відбулася зустріч викладачів кафедри метеорології та кліматології зі стейкхолдерами. Зустріч відбулася 8 жовтня після роботи секції «Метеорологія і кліматологія». Основною метою зустрічі було обговорення освітньо-професійної програми підготовки магістрів «Метеорологія і кліматологія». На обговоренні програми були присутні всі викладачі кафедри та наступні стейкхолдери:

• Ребриста Катерина Василівна – синоптик І категорії АМСЦ Дніпро, Дніпропетровський РЦГМ;
  • Марченко Христина Олександрівна – – синоптик І категорії АМСЦ Дніпро, Дніпропетровський РЦГМ;
  • Коник Сергій Анатолійович – начальник відділу ТОПАЗ АМСЦ Дніпро, Дніпропетровський РЦГМ;
  • Кисіль Людмила Богданівна – інспектор з кадрів Херсонського ЦГМ;
  • Сошенко Світлана Миколаївна – заступник начальника Херсонського ЦГМ;
  • Александрова Олена Федорівна – начальник АМСЦ Херсон.

Стейкхолдери висловили свої побажання та зауваження стосовно освітніх компонент  програми, які обов’язково, будуть враховані гарантом та групою забезпечення спеціальності. В рамках зустрічі було проведене також анкетування роботодавців.

Колектив кафедри метеорології та кліматології дякує нашим колегам за активну співпрацю в сфері підготовки фахівців метеорологів та кліматологів!!!