Зустріч з представником Центру соціальних служб Одеської міської ради «Що потрібно знати про булінг»

• 9.11.2023

9 листопада 2023 р. студенти разом з викладачами Кафедра публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності відвідали загальноуніверситетський захід в рамках плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в Одеський державний екологічний університет – ОДЕКУ.

Зустріч зі спеціалістами Центру соціальних служб Одеської міської ради на тему: «Що потрібно знати про булінг» проходила одночасно у двох форматах – в приміщенні Ecoprostir (8 поверх НЛК№2 ОДЕКУ) та онлайн на платформі Zoom.

На початку заходу спікери запропонували слухачам висловити власні асоціації з поняттям “булінг”, де кожен сформулював своє бачення. Далі всі учасники отримали вичерпну інформацію про те, що являє собою булінг, дізнались його ознаки і які дії супроводжують це складне і поширюване в сучасному суспільстві явище, які різновиди булінгу існують та які засоби та прийоми можуть допомогти подолати це явище як в студентській групі під час навчання в закладах вищої освіти, так і в домашніх умовах. Крім того, фахівці роз’яснили слухачам де і як можливо отримати консультацію і допомогу в разі проявів булінгу.

Студенти досить активно обговорювали дану тему з фахівцями, що свідчить про актуальність проблеми і, водночас, готовність виступати ініціаторами в подоланні проявів булінгу.

Від кафедри в заході прийняли участь зав.кафедри, професор Павленко О.П., доценти Розмарина А.Л., Крамський С.О., Колонтай С.М., Смірнова К.В., асистент Венгер О.С. та студенти 1-2 курсів (гр.У-23, ПУА-23, У-22).

Дякуємо представникам Центру соціальних служб Одеської міської ради за розгорнуту, детальну та актуальну інформацію.