flowers

Зустріч з випускниками Одеського коледжу комп’ютерних технологій

flowers
  • 12.04.2023

На зв’язку з учнями Одеського коледжу комп’ютерних наук

 

12 квітня 2023 року відбулася чергова зустріч з випускниками Одеського коледжу комп’ютерних технологій у форматі ZOOM конференції.

 

Програма зустрічі складалася з двох  інформаційних блоків.

 

У першому блоці  участникам нагадали про спектр спеціальностей Одеського екологічного університету та перспективи працевлаштування випускників університету. Перед початком було проведено інтерактивне опитування про університет для визначення ступеню освідомленності учнів коледжу.

 

Завідувачка кафедри пубулічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності, проф. Павленко О.П.  ознайомила  з наявними спеціальностями університету, про кафедру публічного управління та менеджменту природоохоронної діяльності, розповіла про можливості для студентів університету в реалізації свого потенціалу (наявність студентського містечка, сучасного спорткомплексу, можливість міжнародного стажування студентів старших курсів).

 

Відповідне опитування відбулося і наприкінці цього блоку. Результати показали позитивні зміни в уявленні про університет участників зустрічі.

 

Як feedback, учасникам було запропоновано скласти сінквейн про «Екологічний університет». Після виконання цього завдання, учасників ознайомили з результатами їх поетичних спроб, а саме з колективним портретом «Екологічний університет».

 

У другому блоці було надано інформацію особливості вступної компанії у  2023 році, а саме:

• основні вимоги вступної компанії 2023 року;

• надано алгоритм дій вступника у Одеський екологічний університет у 2023 році;

• ознайомлено з календарним планом  проведення національного  мультипредметного тестування (НМТ);

• надано практичні поради стосовно реєстрації електронних кабінетів для проходження НМТ з демонстрацією на https://testportal.gov.ua/;

• ознайомлено з календарним планом вступу в ОДЕКУ;

• надано практичні поради стосовно реєстрації електронних кабінетів для подачі документів вступника з демонстрацією на порталі https://vstup.edbo.gov.ua/.

 

На кінець зустрічі Павленко О.П. надала контакти для оперативної відповіді на питання вступників ОДЕКУ.

 

До наступних зустрічей!