Запрошення на І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика 9 Листопада 2021

• 5.11.2021

9 листопада 2021 року, у  День української писемності та мови, розпочинається І (загальноуніверситетський) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Мета конкурсу – утвердження престижу української мови серед студентської молоді, піднесення мовної грамотності та культури мовлення, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу.

Кафедра українознавства та соціальних наук Одеського державного екологічного університету  запрошує студентів усіх курсів до участі в конкурсі знавців української мови.

За деталями та довідками щодо умов проведення конкурсу звертайтеся на електронну адресу відповідального викладача Мирошниченко Марії Іванівни jumeaux76@ukr.net.