Перший всеукраїнський гідрометеорологічний форум для школярів 29 Листопада 2023

• 17.11.2023

Дорогі друзі! Ми всі з вами знаходимося в надскладній ситуації, долаємо безліч викликів, та ми сильні і незламні. Поки наші захисники тримають військовий фронт, наукова та освітянська спільнота тримає фронт інтелектуальний, сприяючи непереривній освіті, зокрема шкільної молоді.

Важливу роль у здобутті знань відіграє самоосвіта. Адже такі люди прагнуть знати все та навіть більше. Вони намагаються розширити кругозір і дізнатися щось нове, що виходить за рамки шкільної програми. Кожен з вас мріє через кілька років вступити до престижного університету, а потім стати професіоналом якоїсь справи. У такому випадку важливо, щоб людина хотіла удосконалити свої знання.

Знання допомагають навчитися чогось нового та бути завжди на крок попереду. Тому ми вас запрошуємо підвищити свої компетенції та збагатити свій інтелектуальний потенціал на Першому Всеукраїнському гідрометеорологічному форумі для школярів «Майбутнє погоди, клімату та води для наступних поколінь», який проводиться Одеським державним екологічним університетом в он-лайн форматі та об’єднає сотні учнів нашої країни. Цього року ми проводимо Всеукраїнський гідрометеорологічний форум вперше та на вас чекатиме цікава, сучасна, практична інформація! Форум буде присвячено сучасним питання розвитку знання в області метеорології, кліматології, агрометеорології та гідрології, які допоможуть майбутнім поколінням вирішити пов’язані з цим проблеми та скористатися усіма можливостями.

Дата: 29 листопада 2023 року!

Час: 11.00-14.00

Основні цілі форуму:

• обєднання активної молоді в питанні вивчення та захисту природних ресурсів

• підвищення знань та компетенцій з природничих наук

• знайомство з проведеням глобальних кліматичних переговорів на рівні молоді

• особисте знайомство з учасниками експедицій в Антарктиді

• обмін досвідом участі студентів в міжнародних проєктах

• розгляд актуальних професій в направлені «Науки про Землю» від Одеського державного екологічного університету

• обмін контактами між викладачами, зацікавленими в розвитку природничих дисциплін

Спікерами форуму стануть представники:

• Національного антарктичного наукового центру

• державної установи

• аналітичного центру

• громадської організації

• наукового товариства ОДЕКУ

Для участі у форумі запрошуються учні та вчителі навчальних закладів України, Одеського регіону, представники дитячих та молодіжних громадських організацій, державних установ, гуртків, які задіяні в еколого-натуралістичному спрямуванні, зацікавлені в обміні досвідом та підвищенні знань та компетентенцій з напрямку «Науки про Землю».

!!! Для участі у форумі потрібно заповнити анкету за посиланням:

Дані для доступу в ЗУМ-конференцію буде надіслано зареєстрованим учасникам разом з програмою форуму.

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах:

У разі виникнення питань, будь-ласка, звертайтеся:

Кирнасівська Наталія Василівна,

events.odeku@gmail.com