flowers

Тестування щодо рівня володіння англійською мовою НПП ОДЕКУ

flowers
  • 18.07.2023

Згідно з Розпорядженням №44 від 12.07.2023 р. «Щодо перевірки рівня володіння науково-педагогічними працівниками університету англійською мовою», науково-педагогічним працівникам ОДЕКУ надається можливість проходження тестування щодо рівня володіння іноземною (англійською) мовою, яке буде здійснюватися Цикловою комісією з іноземних мов кафедри соціально-гуманітарних наук. За підсумками тестування передбачено надання відповідної довідки задля її представлення до комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад НПП університету.

 

Науково-педагогічні працівники університету, які виявили бажання пройти означене випробування, мають надати особисту, власноруч написану заяву (зразок додається) до комісії із проведення тестування. Електронна версія заяви надсилається на електронну скриньку Голови комісії Бубнова І.В. за адресою igorbubnov@ukr.net. На підставі заяви буде сформовано обліковий запис користувача для проходження процедури тестування в дистанційному форматі.

 

Науково-педагогічні працівники, які мають міжнародно-визнані сертифікати щодо володіння іноземною (англійською) мовою на певному рівні або мають диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальністю іноземна (англійська) мова, не потребують проходження тестування та подають до конкурсної комісії копії цих документів.