Участь гідроекологів ОДЕКУ в XVI Міжнародній науковій конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічних умов довкілля» (15-18.11.2022, Київ, КНУ ім. Тараса Шевченка)

• 18.11.2022

17 листопада 2022 р. колектив кафедри гідроекології та водних досліджень Одеського державного екологічного університету (д-р.геогр.н., проф. Лобода Наталія Степанівна, к.геогр.н., доц. Гриб Олег Миколайович, Отченаш Наталія Дмитрівна, ст. викл. Яров Ярослав Сергійович, ас. Гращенкова Тетяна Валеріївна) взяли участь в проведенні XVI International Scientific Conference «Monitoring of Geological Processes and Ecological Condition of the environment»  (15-18 November 2022, Kyiv, Ukraine), яка проводилась традиційно на базі КНУ ім. Тараса Шевченка під егідою EAGE (European Association of Geoscientists & Engineers) з доповіддю на тему «Моніторинг та оцінка відповідності (невідповідності) сучасного положення територій індивідуальних кадастрових земельних ділянок відносно меж прибережних захисних смуг річки Великий Куяльник» («Monitoring and assessment of compliance (non-compliance) of the actual location of the territory of individual cadastral land plots relative to the boundaries of the coastal protective strip of the Velykyi Kuyalnyk River»). Конференція і доповідь проводились в форматі Zoom. Ця подія вже стає традиційною, адже вже третій рік поспіль колектив кафедри має можливість спілкування та обміну в міжнародному форматі саме на базі цієї конференції зі спеціалістами з усього світу сучасними досягненнями в галузі наук про Землю, геодезії та землеустрою, екології.