Конкурс для молодих вчених-жінок «Science, She Says!» 15 Вересня 2022

• 6.09.2022

Міністерство освіти і науки України інформує про проведення Міністерством закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки конкурсу «Science, She Says!».

Мета Конкурсу – відзначення молодих вчених-жінок, які зробили значний внесок у розвиток двостороннього наукового співробітництва в будь-якій галузі науки та технологій.

Обмеження за віком кандидатів – до 40 років. Подання на номінацію має здійснювати видатний вчений, який займає керівну посаду в науковій академії, університеті, науково-дослідному інституті чи науково-технічному департаменті уряду країни, в якій працює кандидат.

Заповнену форму встановленого зразка необхідно надіслати до 15 вересня ц.р. на електронні адреси ambasciata.kiev@esteri.it та iickiev@esteri.it.

Умови конкурсу та реєстраційна форма додаються

Відділ міжнародних зв’язків.