flowers

Що потрібно зробити абітурієнту щоб підвищити конкурсний бал ЗНО у 2022 РОЦІ 7 Лютого, з 09:00 до 17:00

flowers
  • 10.02.2022

До уваги абітурієнтів

Мало хто з ваc знає про можливість підвищити свій конкурсний бал ЗНО при вступі до закладів вищої освіти за рахунок нарахування додаткових балів за участь у «Всеукраїнській олімпіаді закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників».

Одеський державний екологічний університет вже чотири роки поспіль надає особливу підтримку абітурієнтам, нараховуючи додаткові бали до оцінки сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета учасникам «Всеукраїнської олімпіади ОДЕКУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо-математичного та інженерно-технічного спрямування» в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Олімпіада проводиться у відповідності з Законом України “Про середню освіту” та на підставі Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності природничо- математичного та інженерно-технічного спрямування (згідно Умов прийому на навчання довищих навчальних закладів України в 2022 році).

Олімпіада зі спеціальності − це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки школярів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ОДЕКУ за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями.

  • Мета олімпіади − виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, добір талановитої молоді для поповнення студентських рядів університету, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів природничого циклу, які виносяться на зовнішнє незалежне тестування.

 Місце проведення олімпіади:

  • І тур дистанційно (онлайн) 07 лютого – 29 квітня 2022 р.
  • ІІ тур − ОДЕКУ, м.Одеса, вул. Львівська, 14 травня 2022 р.

Для участі в олімпіаді просимо заповнити анкету за посиланням

 Олімпіада проводиться у два етапи. Етапи олімпіади для вступників складаються з двох турів – дистанційного та очного.

 Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади знайомляться із завданнями, розміщеними на офіційному веб-сайті ОДЕКУ та розв’язують їх.

 Другий тур проходить в Одеському державному екологічному університеті.

До участі в другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі.

Важливі дати:

  •  07 лютого23 квітня 2022 року − І тур (дистанційне проведення) ;
  •  14 травня 2022 року − ІІ тур, ОДЕКУ (враховуючи карантинні умови, може корегуватися проведення другого туру на базі ОДЕКУ);
  •  19 травня 2022 року – оголошення результатів (інформація на офіційному сайті ОДЕКУ).

 Переможцями Олімпіади вважаються учасники, які за результатами другого туру набрали більше ніж 90 % балів з даного предмету.

 Переможці визначаються відповідним оргкомітетом на підставі рекомендацій журі та затверджуються наказом ректора.

 Дипломом I, II та III ступеня нагороджуються лише по одному учаснику з обраної дисципліни, які набрали максимальну кількість балів.

 Нагородження переможців буде проходити в ОДЕКУ у травні.

Якщо Вам необхідна консультація або виникли питання будемо раді допомогти:

 питання з реєстрації: Підготовче відділення (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua.

 питання до оргкомітету з загальної організації олімпіади: Кирнасівська Наталія Василівна – 097 975-64-64

 Ткаченко Наталія Анатоліївна (0482) 42-77-64 foreign@odeku.edu.ua – 097 601-44-14