Транснаціональний Хакатон зі сталого розвитку Дунайського регіону 1 Червня 2022

• 2.06.2022

В рамках головування України у Стратегії ЄС для Дунайського регіону (далі – ЄСДР) Міністерством розвитку громад та територій України у співпраці з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» заплановано проведення Транснаціонального Хакатону зі сталого розвитку Дунайського регіону для студентів та молоді (далі – Хакатон EUSDR). Хакатон EUSDR має на меті формування партнерської мережі та розвиток транснаціональної співпраці між країнами-учасницями ЄСДР.

Проведення Хакатону EUSDR відбуватиметься у два етапи.

І – національний відбір (червень 2022 року);

ІІ – фінал Транснаціонального Хакатону EUSDR (жовтень 2022 року).

На І етапі будуть визначені кращі команди університетів України та команда – переможець, яка представлятиме нашу країну на Транснаціональному Хакатоні EUSDR. У фіналі Транснаціонального Хакатону EUSDR участь братимуть кращі команди університетів країн-учасниць ЄСДР, які змагатимуться за командні та індивідуальні призи в номінаціях «Краща команда сталого розвитку EUSDR», «Лідери сталого розвитку EUSDR» та «Креативні практики сталого розвитку EUSDR».

Інформуємо, що 11 лютого 2022 року об 11.00 (платформа Zoom) заплановано проведення вебінару «Хакатон EUSDR, як драйвер розбудови інноваційної екосистеми сталого розвитку Дунайського регіону», під час якого будуть надані роз’яснення щодо участі у національному відборі Хакатону EUSDR.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за посиланням:

За додатковою інформацією можна звертатися до членів Організаційного

Комітету Хакатону EUSDR:

Кінщак Алли Вікторівни (тел.: +38 044 207 18 59),

Китаєвого Андрія Сергійовича (тел.: 38 095 386 7537),

Чалої Ніни Дмитрівни (тел.: +38 050 784 29 68).

Відділ міжнародних з’вязків.