Заходи на кафедрі гідроекології та водних досліджень ОДЕКУ з нагоди проведення екологічних свят в період 15-17.04.2021 р. 15 Квітня 2021

• 13.04.2021

Шановні колеги, друзі та зацікавлені особи! В найближчі дні, незважаючи на пандемію, в Україні відзначатимуть День екологічних знань (15 квітня 2021 р.) та День довкілля (17 квітня 2021 р.). Ці свята мають велике значення, адже відзначаються не лише в нашій державі, а й усьому світі. Тому що проблема захисту довкілля та раціонального використання природних ресурсів – торкається кожного. Лише об’єднавши наші зусилля можемо вирішити конкретні екологічні проблеми на всіх рівнях, починаючи від локального і аж до глобального.

Кафедра гідроекології та водних досліджень, Природоохоронний факультет ОДЕКУ просять всіх небайдужих прийняти участь в наступних заходах:

1. Проведення Челленжа “Допоможи Планеті“,  присвяченому Дню Довкілля (17 квітня 2021 р.) – запланована участь студентів та школярів профорієнтованих шкіл  у проведенні Челленжа “Допоможи Планеті(акція по прибиранню території біля свого будинку, школи, гуртожитку,  збір макулатури, пластика та інш.). Фото-звіт про участь в акції надсилати на кафедру гідроекології.

В заході візьмуть участь викладачі кафедри Балан Г.К., Катинська І.В.та студенти групи ЕГ-18.

2. 15 квітня 2021 р. відбудеться Онлайн відео-екскурсія для студентів та школярів до  Науково-експертного центру моніторингу навколишнього середовища НДЧ ОДЕКУ, знайомство з роботою Центра, приладами по фіксації довкілля та з спеціальностями, які готує ОДЕКУ, ПОФ та кафедра гідроекології та водних досліджень.

Відповідальні: співробітники кафедри  Гриб О.М., Балан Г.К., Пилипюк В.В.

Початок: 15.04.2021 р. об 15.00 в системі Zoom.

Підключитись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 79681037493

Код доступу: bhV52d

3. Проведення студентами гр. ЕГ-18 ЕКОЛОГІЧНОЇ Онлайн-вікторини для  школярів на платформі ZOOM.

15.04.21р., о 16.00 год.

Фото-звіт про участь в акції надсилати на кафедру гідроекології та водних досліджень,  на ел.адреси:

Катинська І.В.   –    irinakatinskaya@gmail.com

Балан А.К.  anna50@i.ua

За активну участь в акції школи  та активні учасники будуть нагороджені дипломами.