До відома батьків та майбутніх студентів та аспірантів


При вступу до Одеського екологічного університету студенти призивного віку повинні мати при собі приписний ((або інший військово-обліковий документ) Стаття 14).

Стаття 14. (Закон України) приписка громадян України до призових дільниць.

  1. До призових дільниць щороку протягом січня – березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими комісаріатами за місцем проживання.

Став студентом одеського екологічного університету повинен в термін до 10 вересня стати на військовий облік, який знаходиться в кабінеті 419 (кафедра військової підготовки) для отримання відстрочки від призову на строкову військову службу в Збройні Сили України.

Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову службу (Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу).

  1. Відстрочка від призову для продовження навчання надається призовникам, які навчаються у загальноосвітніх та професійно-технічних закладах усіх типів и форм власності та вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації, до закінчення повного курсу навчання.
  2. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти надається один раз за період навчання, і громадяни призивного віку, відраховані з навчальних закладів за власним бажанням, за невиконання навчального плану, порушення умов контракту або недисциплінованість втрачають право на відстрочку від призову на строкову військову службу незалежно від їх повторного зарахування до того чи іншого вищого навчального закладу, або поновлення у вищому навчальному закладі.
  3. Призовники, яким надано відстрочку від призову на строкову військову службу, зобовязані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

При вступу до магістратури чи аспірантури студент повинен з’явитися в каб. 419 (4 поверх, воєнна кафедра), для постанови на облік, та отримання відстрочки в Збройні Сили України.

Студенти (призовники та військовозобов’язані) після прибуття до нового місця проживання зобов’язані в семиденний строк стати на військовий облік по місту проживання, якщо вони знятти з військового обліку по місту проживання. Не своєчасна постановка на військовий облік приводить до накладення штрафів (ст.210. «Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу).

Райвійськкомат, який є приписною дільницею Одеського державного екологічного університету:

м. Одеса, вул.. Філатова, 5а, Київський РВК

(маршрутне таксі №232, №232а, №191 –  зупинка Космонавтів)

Час роботи з 8.00 до 17.00.


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on TwitterPrint this pageEmail this to someone